Kalendar natjecanja u 2013. godini :

 
 
    DATUM TURNIR MJESTO ORGANIZATOR SUCI POZIV METE  REZULTATI 
   siječanj
1.
  13.01. FITA 2x18m Čakovec SK Katarina Zrinska Praskalo, Orlić
2.
  18.-20.01. Indoor Archery World Cup 2012-13. Stage 2 Nimes (FRA)     - -
3.
26.01. FITA 2x18m - ''Sveti Sebastijan'' Podsused PSK Zagreb 1955, 3D Medvednica i Zagrebački streličarski savez Šincek, Stolnik  
   veljača
4.
  03.02. FITA 2x18m ''Maškarani turnir Robin Hood'' Rijeka SK Rijeka Videc, Gešpaher
5.
  08.-10.02. Indoor Archery World Cup 2012-13. Stage 3 and Final Las Vegas (USA)     - -
6.
  26.02-02.03. European Indoor Archery Championships Rzeszow (POL)     - -
   ožujak
7.
03.03. FITA 2x18m+OR - ''Sisačka zima'' Sisak SK Sisak Žugec, Oštrek  
8.
10.03. Dvoransko PH 2013. FITA 2x18m+OR Varaždin SK Cekin i HSS Villi, Šincek, Šola
9.
  17.03. Dvoransko PH za djecu do 14 god. 2013. FITA 2x18m Rijeka SK Rijeka i HSS Mihinjač, Herceg
   travanj
10.
07.04. FITA 144 Sesvete SK Sesvete Videc, Stolnik
11.
  13.04. 1. HR 3D Kup Vrsar SK Našice Orlić, Oštrek
12.
  15.-20.04. European Grand Prix (1st Leg) Riom (FRA)      
13.
21.04. FITA 144 Kutina SK Koros Šincek, Žugec
14.
  27.04. FIELD AH 24 (12+12) Orahovica SK Streličari Ružice Grada Praskalo, Mihinjač
15.
  27.04. 1. CEC 2013 Kamnik (SLO) LK Kamnik    
16.
  28.04. FITA 2x70(50) - ''Veliki pehar Nikole Zrinskog'' Čakovec SK Katarina Zrinska Videc, Gešpaher
   svibanj
17.
04.05. FITA 2x70(50) - "3. 'Bljesak 2013.'' Pakrac SK Kuna Pakrac Villi, Praskalo
18.
  04-05.05. 1. ALPE ADRIA FIELD Kup 2013. AH 48 (24+24) Bad Goisern AUSTRIJA    
19.
  11.05. 1. ALPE ADRIA 3D Kup 2013. i Jadranski pokal Prezid (Tršće) SK 3D Croatia Prezid Mihinjač, Herceg   JP   AAC
20.
  13.-18.05. European Youth Cup (1st leg) Ljubljana (SLO)    
21.
  13.-19.05. Archery World Cup Stage 1 Shanghai(CHI)      
22.
  18.05. Šumski krug 2D (12+12) Konjščina SK Grofovi Konjski Žugec, Šola
23.
26.05. FITA 2x70(50)+ OR Sisak SK Sisak Orlić, Oštrek
24.
  27.05.-01.06. European Grand Prix (2nd leg) Echmiadzin (ARM)      
   lipanj
26.
  01.06. 2. CEC 2013 Beograd (SRB) Srbija  
27.
08.06. FITA 2x70(50)+OR "Memorijal brigadira Stjepana Grgca" Sisak SK Siscia Šola, Herceg
28.
  10.-16.06. Archery World Cup Stage 2 Antalya (TUR)        
29.
  15.06. 2. HR 3D Kup Našice SK Našice Stolnik, Gešpaher
30.
  20.-30.06. Mediterranean Games ( Archery: 25.-28.06.) Mersin (TUR)        
31.
  22.06. Jadranski 3D Kup 2013. Mašun Slovenija  
32.
23.06. 6. Svetoivanjski turnir FITA 2x70(50) + OR Sveti Ivan Žabno SK Tomislav Šincek, Praskalo
33.
30.06. 3. ALPE ADRIA FIELD KUP 2013. AH 24 (12+12) Ogulin SK Frankopanski strjeličari Mihinjač, Videc Invitation
   srpanj
34.
06.07. FITA 2x70(50) + OR 3. CEC 2013. Zagreb SK Agram, HSS i Zagrebački streličarski savez   , , ,
35.
  06.-07.07. 3D - ''Brinje Open'' 3. HR 3D kup i IAA GP Brinje SK Brinje   KUP
36.
  13.07. PH za djecu do 14 god. FITA vanjsko metno kolo 2013. Sunja SK Sunja i HSS ,
37.
  13.07. 2. ALPE ADRIA FIELD Kup 2013. AH 24 (12+12) Vržđenec (SLO)      
36.
  14.07. FITA 900 krugova - ''Zlatna strijela Grada Preloga'' Prelog SK Prelog    
38.
  15.-21.07. Archery World Cup Stage 3 Medelin (COL)          
39.
  15.-20.07. European Youth Cup (2nd leg) Bucharest (ROU)          
40.
  20.07. FIELD AH 24 (12+12) Prezid (Tršće) SK 3D Croatia Prezid  
41.
  25.07.-04.08. World Games Cali (COL)        
42.
27.-28.07. PH FIELD AH 48 (24+24) 2013. Bjelovar SK Bjelovar  
   kolovoz
43.
  03.08. 4. HR 3D Kup, Jadranski pokal Sunja SK Sunja  
44.
  04.08. FITA 2x70(50) - ''Vitez Grada Čakovca'' Čakovec SK Katarina Zrinska  
45.
  18.08. FITA 2x70(50) - ''Križovec open'' Križovec SK Katarina Zrinska  
46.
  19.-25.08. Archery World Cup Stage 4 Wroclaw (POL)        
47.
  24.08. 3. ALPE ADRIA 3D Kup 2013. Lipica (SLO)    
48.
  27.-31.08. European Field Archery Championships Terni (ITA)        
49.
  31.08. Jadranski 3D Kup 2013. Ulovka Slovenija  
50.
  31.08. 4. CEC 2013. Budimpešta (HUN)    
   rujan
51.
01.09. FITA vanjsko metno kolo Rijeka SK RIjeka  
52.
  08.09. Štit Grofa Konjskog FITA 144 Konjščina SK Grofovi Konjski  
53.
  08.09. 4. ALPE ADRIA FIELD Kup 2013. AH 24 (12+12) - Finale Cormons (ITA) Cormons   uk.
54.
14.-15.09. PH FITA vanjsko metno kolo + OR 2013. Sisak SK Sisak i HSS  
55.
  21.-22.09. Archery World Cup Final Paris (FRA)        
56.
  21.-22.09. 4. ALPE ADRIA 3D Kup 2013. - Finale Krumpendorf (AUT)    
57.
  28.09. 5. HR 3D Kup - Finale Utiskani SK Bjelovar   Aps
   listopad
58.
  29.09-06.10. World Archery Championships
( i FITA Congress 27.-28.09.)
Antalya (TUR)        
59.
  05.10. PH 3D Utiskani SK Bjelovar, SK Koros i HSS   PH
60.
  08.-12.10. World Archery 3D Championships Sassari (ITA)        
61.
  13. - 20.10. World Archery Yout Championships Wuxi (CHI)    
   studeni
62.
  01.-07.11. World Archery Para Championships Bangkok (THAI)    
40g
  11.11. FITA 1x15m, "40 godina turnir" Varaždin SK Cekin  
63.
16.-17.11. FITA 2x18m, "Martinjski turnir" Novi Marof SK Grebengradski streličari   sub   ned
64.
  24.11. FITA 2x18m Čakovec SK Katarina Zrinska   J  
   prosinac
65.
  13-14.12. Indor Archery World Cup 2013-14. Stage 1 Singapore        
66.
08.12. FITA 2x18m+OR - ''Sveti Nikola'' Sisak SK Sisak   I   II
67.
22.12. FITA 2x18m - ''21. Božićni turnir'' Varaždin SK Cekin  

AH - na FIELD turnirima sa oznakom AH (arrowhead) moguće je osvojiti FITA arrowhead značku.
FITA STAR TURNIRI (turniri u Kalendaru natjecanja Svjetske streličarske federacije za 2013. godinu) - FITA kalendar
     kalendar turnira iz 2012. godine