Kalendar natjecanja u 2013. godini :
datum turnir mjesto organizator suci poziv mete  rezultati 
   sijeèanj
1.
13.01. FITA 2x18m Èakovec SK Katarina Zrinska Praskalo, Orliæ
2.
18.-20.01. Indoor Archery World Cup 2012-13. Stage 2 Nimes (FRA) - -
3.
26.01. FITA 2x18m - ''Sveti Sebastijan'' Podsused PSK Zagreb 1955, 3D Medvednica i Zagrebaèki strelièarski savez Šincek, Stolnik  
   veljaèa
4.
03.02. FITA 2x18m ''Maškarani turnir Robin Hood'' Rijeka SK Rijeka Videc, Gešpaher
5.
08.-10.02. Indoor Archery World Cup 2012-13. Stage 3 and Final Las Vegas (USA)
6.
26.02-02.03. European Indoor Archery Championships Rzeszow (POL)
   ožujak
7.
03.03. FITA 2x18m+OR - ''Sisaèka zima'' Sisak SK Sisak Žugec, Oštrek  
8.
10.03. Dvoransko PH 2013. FITA 2x18m+OR Varaždin SK Cekin i HSS Villi, Šincek, Šola
9.
17.03. Dvoransko PH za djecu do 14 god. 2013. FITA 2x18m Rijeka SK Rijeka i HSS Mihinjaè, Herceg
   travanj
10.
07.04. FITA 144 Sesvete SK Sesvete Videc, Stolnik
11.
13.04. 1. HR 3D Kup Vrsar SK Našice Orliæ, Oštrek  
12.
15.-20.04. European Grand Prix (1st Leg) Riom (FRA)
13.
21.04. FITA 144 Kutina SK Koros Šincek, Žugec
14.
27.04. FIELD AH 24 (12+12) Orahovica SK Strelièari Ružice Grada Praskalo, Mihinjaè
15.
27.04. 1. CEC 2013 Kamnik (SLO) LK Kamnik
16.
28.04. FITA 2x70(50) - ''Veliki pehar Nikole Zrinskog'' Èakovec SK Katarina Zrinska Videc, Gešpaher
   svibanj
17.
04.05. FITA 2x70(50) - "3. 'Bljesak 2013.'' Pakrac SK Kuna Pakrac Villi, Praskalo
18.
04-05.05. 1. ALPE ADRIA FIELD Kup 2013. AH 48 (24+24) Bad Goisern AUSTRIJA
19.
11.05. 1. ALPE ADRIA 3D Kup 2013. i Jadranski pokal Prezid (Tršæe) SK 3D Croatia Prezid Mihinjaè, Herceg
20.
13.-18.05. European Youth Cup (1st leg) Ljubljana (SLO)
21.
13.-19.05. Archery World Cup Stage 1 Shanghai(CHI)
22.
18.05. Šumski krug 2D (12+12) Konjšèina SK Grofovi Konjski Žugec, Šola
23.
26.05. FITA 2x70(50)+ OR Sisak SK Sisak Orliæ, Oštrek
24.
27.05.-01.06. European Grand Prix (2nd leg) Echmiadzin (ARM)
   lipanj
25.
01.06. 2. ALPE ADRIA FIELD Kup 2013. AH 24 (12+12) Vržðenec (SLO)
26.
01.06. 2. CEC 2013 Beograd (SRB) Srbija
27.
08.06. FITA 2x70(50)+OR "Memorijal brigadira Stjepana Grgca" Sisak SK Siscia Šola, Herceg
28.
10.-16.06. Archery World Cup Stage 2 Antalya (TUR)
29.
15.06. 2. HR 3D Kup Našice SK Našice Stolnik, Gešpaher
30.
20.-30.06. Mediterranean Games ( Archery: 25.-28.06.) Mersin (TUR)
31.
23.06. 6. Svetoivanjski turnir FITA 2x70(50) + OR Sveti Ivan Žabno SK Tomislav Šincek, Praskalo
32.
30.06. 3. ALPE ADRIA FIELD KUP 2013. AH 24 (12+12) TBC SK Frankopanski strjelièari Mihinjaè, Videc
   srpanj
33.
06.07. FITA 2x70(50) + OR - Otvoreno prvenstvo Grada Zagreba i 3. CEC 2013. Zagreb SK Agram, HSS i Zagrebaèki strelièarski savez
34.
06.-07.07. 3D - ''Brinje Open'' 3. HR 3D kup Brinje SK Brinje
35.
13.07. PH za djecu do 14 god. FITA vanjsko metno kolo 2013. Sunja SK Sunja i HSS
36.
14.07. FITA 900 krugova - ''Zlatna strijela Grada Preloga'' Prelog SK Prelog
37.
15.-21.07. Archery World Cup Stage 3 Medelin (COL)
38.
15.-20.07. European Youth Cup (2nd leg) Bucharest (ROU)
39.
20.07. FIELD AH 24 (12+12) Prezid (Tršæe) SK 3D Croatia Prezid
40.
27.-28.07. PH FIELD AH 48 (24+24) 2013. Bjelovar SK Bjelovar
41.
28.07. FITA 2x70(50) - ''Vitez Grada Èakovca'' Èakovec SK Katarina Zrinska
42.
25.07.-04.08. World Games Cali (COL)
   kolovoz
43.
03.08. 4. HR 3D Kup, Jadranski pokal Sunja SK Sunja
44.
18.08. FITA 2x70(50) - ''Križovec open'' Križovec SK Katarina Zrinska
45.
19.-25.08. Archery World Cup Stage 4 Wroclaw (POL)
46.
24.08. 2. ALPE ADRIA 3D Kup 2013. Lipica (SLO)
47.
27.-31.08. European Field Archery Championships Terni (ITA)
48.
31.08. 4. CEC 2013. Budimpešta (HUN)
   rujan
49.
01.09. FITA vanjsko metno kolo "Križovec open" Rijeka SK RIjeka
50.
07.09. PH 3D TBC SK Bjelovar, SK Koros i HSS
51.
08.09. Štit Grofa Konjskog FITA 2x70(50) Konjšèina SK Grofovi Konjski
52.
08.09. 4. ALPE ADRIA FIELD Kup 2013. AH 24 (12+12) - Finale Cormons (ITA) Cormons
53.
14.09. PH FITA vanjsko metno kolo + OR 2013. Sisak SK Sisak i HSS
54.
21.-22.09. Archery World Cup Final Paris (FRA)
55.
21.-22.09. 3. ALPE ADRIA 3D Kup 2013. - Finale Celovec (AUT)
56.
28.09. 5. HR 3D Kup - Finale Utiskani SK Bjelovar
57.
29.09-06.10. World Archery Championships
( i FITA Congress 27.-28.09.)
Antalya (TUR)
   listopad
58.
08.-12.10. World Archery 3D Championships Sassari (ITA)
59.
13. - 20.10. World Archery Yout Championships Wuxi (CHI)   
   studeni
60.
01.-07.11. World Archery Para Championships Bangkok (THAI)
61.
24.11. FITA 2x18m Èakovec SK Katarina Zrinska
   prosinac
62.
07-08.12. Indor Archery World Cup 2013-14. Stage 1 TBC
63.
08.12. FITA 2x18m+OR - ''Sveti Nikola'' Sisak SK Sisak
64.
22.12. FITA 2x18m - ''21. Božiæni turnir'' Varaždin SK Cekin
 
AH - na FIELD turnirima sa oznakom AH (arrowhead) moguæe je osvojiti FITA arrowhead znaèku.
FITA STAR TURNIRI (turniri u Kalendaru natjecanja Svjetske strelièarske federacije za 2013. godinu) - FITA kalendar
zadnja izmjena    -    25.02.2013. (09:50 h)
     kalendar turnira iz 2012. godine